/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Arrestohen dy doganierë, kapen duke marrë para
Maqedoni, Slider

Arrestohen dy doganierë, kapen duke marrë para


Dy doganierë nga kalimi kufitar Tabanoc janë privuar nga liria dhe kundër tyre është parashtruar kallëzim përkatës. Ata dyshohen për marrjen e ryshfetit.

Siç njoftojnë nga policia më 28.07.2019 në orën 3:00 një person ka raportuar se ka dhënë ryshfet në vendkalimin kufitar Tabanoc gjatë hyrjes në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Nga ana e Seksionit për Krime Ekonomike është vepruar dhe gjatë kontrollimit të doganierëve Z.J dhe T.M është janë gjetur 1670 euro dhe 190 franga zvicerane.

July 28, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres