Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Aksidentohen rëndë dy vëllezer shqiptarë në Kroaci! Udhëtonin nga Zvicra për në vendlindje
Rajoni, Slider

Aksidentohen rëndë dy vëllezer shqiptarë në Kroaci! Udhëtonin nga Zvicra për në vendlindje


Një aksident trafiku u ka shkaktuar lëndime të rënda dy vëllezërve shqiptarë, të cilët po udhëtonin nga Zvicra për në Kosovë. Ata janë aksidentuar në Kroaci.
Albinfo.ch mëson se nga aksidenti dy vëllezërit M. Sh dhe M. Sh kanë pësuar lëndime shumë të rënda, ndërsa të dy janë dërguar menjëherë në spital në gjendje të rëndë.
Deri më tani nuk është dhënë asnjë informacion në lidhje me rastin. Mediat kroate kanë raportuar lidhur me këtë aksident.

July 22, 2019

Struga Ekspres