/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Aksident tragjik, humb jetën 36-vjeçari
Maqedoni, Slider

Aksident tragjik, humb jetën 36-vjeçari


Më 08.11.2019 në orën 14:30 në autostradën Kumanovë – Veles, në kryqëzimin drejt Petrovecit, D.B. (36) nga Kumanova, deri sa po drejtonte makinën e tip “Opel Corsa”, me targa të Veles, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. D.B. ka ndërruar jetë në vendngjarje, ndërsa mjeku i ndihmës së shpejtë ka konstatuar vdekjen. Me urdhër të prokurorit publik trupi i të ndjerit është dërguar për obduksion.

November 9, 2019

Struga Ekspres