/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Aksident në afërsi të Frëngovës, policia jep detajet
Qyteti, Slider

Aksident në afërsi të Frëngovës, policia jep detajet

Policia e Strugës njofton se dje në rrugën Strugë-Qafë Thanë në afërsi të Frëngovës ka ndodhur një aksident një aksident trafiku në vendin e qojtur Peskevina.

Një makinë me targa të Shkupit ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka dalur jashta rrugës .Si pasojë e rrokullisjes shoferi dhe bashkudhëtarja ka pësuar lëndime trupore dhe është transportuar drejt Spitalit të Strugës.

July 15, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres