/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Aksident i rëndë në Strazhë, disa të lënduar
Maqedoni, Slider

Aksident i rëndë në Strazhë, disa të lënduar

Dy vetura, “Audi A6” dhe “Volkswagen Golf” janë përplasur në mëngjesin e hershëm në afërsi të Strazhës. Jozyrtarisht është njoftuar për disa persona të lënduar.

Policia ishte në vendin e ngjarjes për të hetuar rastin në fjalë.

August 1, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres