/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
“Ajo nuk është Katica, ајo është dërguar me helikopter në Greqi” (FOTO)
Maqedoni, Slider

“Ajo nuk është Katica, ајo është dërguar me helikopter në Greqi” (FOTO)

Milenko Nedellkovski, njëri nga kritikuesit më të mëdhenj të Qeverisë Zaev dhe përkrahës i ish kryeministrit, Gruevski ka hedhur dyshimet rreth pamjeve ku Katica Janeva e shoqëruar nga policët shfaqet e maskuar.

Sipas tij, dikush tjetër fshihet pas atij maskimi.

“Ajo nuk është Katica! Edhe një gënjeshtër nga Zaevi, e përpunuar me ndihmën e Renata Deskovskës, Jovevskit, Ruskoskës dhe Rahiçit. Sa shumë njerëz kanë hyrë e kanë dalur nga paraburgimi, askush nuk fshihej si “ninxha breshka”. Ajo nuk është Katica. Gënjejnë ” – ka shkruar Milenko Nedellkovski.

Më pas në një postim tjetër, Milenko ka shkruar se katica me helikopter është dërguar në Greqi.

November 20, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres