/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
30 vjeçari paditet për drogë
Qyteti, Slider

30 vjeçari paditet për drogë

Zyra për Çështjetë Jashtme Kriminale në Strugë ka ngritur kallëzim penal kundër A.E (30) nga Shkupi, për shkak të dyshimit për kryerjen e krimit të “prodhimit pa leje dhe lëshimit për shitje të narkotikëve, substancave psikotrope dhe pararendësve”. Më 02.08.2019, oficerët e policisë gjetën dhe sekuestruan një përzierje të marijuanës dhe duhanit gjatë kontrollit të të dyshuarit.(Struga Ekspres)

March 24, 2020

Struga Ekspres