/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Nijaz Lena: FC.Struga “Trim&Lum është gati, nesër duhet ta konfirmojmë fitoren e radhës me Pelisterin
Qyteti, Slider, Sport

Nijaz Lena: FC.Struga “Trim&Lum është gati, nesër duhet ta konfirmojmë fitoren e radhës me Pelisterin

Nijaz Lena shprehet optimist per pëballjen e afert me ekipin e Pelisterit.

Struga Trim Lum nesër do të përballet me Pelisterin në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 21-të në Ligën e Parë të futbollit të Maqedonisë së Veriut. Futbollisti i ekipit strugan Nijas Lena thotë se ekipi i tij është i gatshëm për këtë përballje dhe se nesër pret që ta konfirmojnë fitoren e radhës,shkruan Shenja,përcjell Struga Ekspres.

“Kemi marrë një trepikësh shumë të rëndësishëm në ndeshjen me Bellasicën. Qëllimi kryesor, normalisht ishte trepikëshi. Sa i përket ndeshjet në nesërme kundër Pelisterit, ekipi është gati, nuk ka mungesa të rëndësishme përveç Ardit që dihet që do të mungojë gjatë. Mendoj që duhet ta konfirmojmë fitoren jashtë fushës në ndeshjen e nesërme”, ka deklaruar Lena

March 2, 2021

error: Content is protected !!
Struga Ekspres