Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniNga sot mund të kaloni nga "rruga e re" prej nga Podmolli

Nga sot mund të kaloni nga “rruga e re” prej nga Podmolli

SPB Ohër njofton qytetarët se sot nga ora 11:00 do të vihet në shfrytëzim për qarkullim të rregullt pjesa nga rruga kryesore Ohër-Kërçovë, në shtrirjen e kryqëzimit të komunikacionit “Petlja” deri në Podmoll, e cila për shkak të punimeve dhe ndërtimit, nga muaji i kaluar, ishin të mbyllura për qarkullim. Me këtë pushon së zbatuari regjimi i detyrueshëm kohor për qarkullim dhe devijimi i detyrueshëm i komunikacionit përgjatë rrugës së vjetër Ohër-Strugë.
U bëjmë thirrje drejtuesve të mjeteve që të menaxhojnë me kujdes mjetet e tyre motorike dhe të rregullojnë shpejtësinë e tyre sipas kushteve të rrugës.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments