Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMoti i ligë edhe në Shkup: Erërat e fuqishme shkaktoi dëme në...

Moti i ligë edhe në Shkup: Erërat e fuqishme shkaktoi dëme në disa vende

Një stuhi përfshiu Shkupin dhe rethinën e Shkupit. Siç shihet edhe në video, reshjet e dendura të shiut dhe erës kanë goditur pjesën e brendshme të qytetit.

Deri më tani nuk është raportuar për dëme tek autoritetet, megjithëse ka dëme dhe ende nuk dihet shuma.

Tashmë nga dje është paralajmëruar se mund të priten reshje të dendura shiu për shkak të një mase të madhe të lagësht në vend.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments