Sunday, March 26, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiLajmi i fundit: Zjarrë i madh në Kalisht (FOTO)

Lajmi i fundit: Zjarrë i madh në Kalisht (FOTO)

Një zjarrë i madh ka kapluar një nga arat e Kalishtit, në hyrje të këtij fshati, njofton Struga Ekspres.
Sipas dëshmitarëve të këtij fshati zjarrëfikësit kanë në këto momente pët ta shuar zjarrin.Aty pranë ka dhe shtëlo por që nuk ka asnjë rrezik për banoret, pasi zjarrefikesit po evitojne zjarrin.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments