Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKryeministri Talat Xhaferi falenderon ministrin Jeton Shaqiri për sukseset e arritura dhe...

Kryeministri Talat Xhaferi falenderon ministrin Jeton Shaqiri për sukseset e arritura dhe për zgjidhjen e problemit për nxënësit e Çashkës, hapjen e paraleles shqip

Kryeministri i parë shqiptar, Talat Xhaferi tha sonte nga konventa për promovimin e presidentit, Bujar Osmani, se BDI është emër i suksesit që nuk njeh humbje, ndaj si e tillë do të vijoi më fitore të reja.

“Mirëmbrëma të dashur shqiptar kudo që jeni! Është kjo nisma e bombës së BDI-së për të ua treguar të gjithëvë ku e kanë vendin. Në fushatë Ali Ahmeti e paralajmëroi se e ka radhën kryeministri i parë shqiptar, ai e tha, ndaj u tha dhe u bë! Kush mendon që do e rrëzoi BDI-në dhe Ali Ahmetin e ka gabim, sepse emri i tij buron nga lufta, puna dhe sinqeriteti. Ata që sot nuk ka duan, dolën pikërisht nga ne, mirëpo edhe pak ditë do të ua tregojmë të gjithëve se kush ku e ka vendin!

“Ashtu siç e zgjodhëm problemin me nxënësit e Çashkës me ministrin e arsimit Jeton Shaqiri ku u hap paralelja shqipe, ashtu do të zgjidhim dhe shumë çështje të tjera nê vazhdim”.u shpreh Talat Xhaferi, kryeministër i RMV-së

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments