Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniHalil Kastrati uron kryeministrin, Talat Xhaferi: Ju priftë e mbara, është moment...

Halil Kastrati uron kryeministrin, Talat Xhaferi: Ju priftë e mbara, është moment historik për të gjithë shqiptarët

Halil Kastrati uron kryeministrin, Talat Xhaferi: Ju priftë e mbara, është moment historik për të gjithë shqiptarët
Halil Kastrati uron kryeministrin, Talat Xhaferi: Ju priftë e mbara, është moment historik për të gjithë shqiptarët
Publikuar 20:28 28 Janar, 2024
Hoxha dhe humanisti i njohur shqiptar, Halil Kastrati ka uruar kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi.

Kastrati e ka quajtur këtë moment historik për shqiptarët në përgjithësi.

Urimi i plotë:

Talat Xhaferi është kryeministri i parë shqiptar i Maqedonisë së Veriut. Ky është një moment historik për shqiptarët atje dhe për Maqedoninë në përgjithësi.

Urime, Kryeministër Talat Xhaferi! Ju priftë e mbara!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments