Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAli Ahmeti të shtunën takohet me kryetarin e VMRO-së, ja çka do...

Ali Ahmeti të shtunën takohet me kryetarin e VMRO-së, ja çka do bisedojnë!

Të shtunën, lideri i BDI-së Ali Ahmeti dhe lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski do të takohen, konfirmojnë nga BDI për TV 24.

Ata thonë se në agjendën e takimit të parë, do të gjenden tema për emrin, ligjet reformuese, dialogu pozitë-opozitë por jo edhe ligji për gjuhët, sepse thonë se situata rreth ligjit është e qartë dhe se ligji i gjuhëve është çështje e përfunduar.

Takimin e planifikuar me Ahmetin e ka konfirmuar edhe lideri i VMRO-DPMNE-së Mickoski.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments