Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAli Ahmeti: Sulmi ndaj Grubit është sulm ndaj BDI-së

Ali Ahmeti: Sulmi ndaj Grubit është sulm ndaj BDI-së

Djegia e veturës private të zv/kryeministrit të parë Artan Grubit, BDI e ka cilësuar si sulm ndaj BDI-së
Kështu ka deklaruar sot në mbledhjen e sotme në Tetovë, lideri Ali Ahmeti.

“Kryetari Ahmeti dhe Këshilli i Përgjithshëm dënoi sulmin ndaj Zëvendëskryeminstrit të Parë, Artan Grubi, duke e cilesuar si sulm ndaj BDI-s” thuhet në kumtesën e BDI-së./TS.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments