Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQyteti6 shoferë të dehur nga Struga i dënon policia, ua merrë patentën...

6 shoferë të dehur nga Struga i dënon policia, ua merrë patentën e shoferit

Me datë 08.09.2024 nga ora 21:00 deri në ora 03:00, në zonën e SPB-Ohrit janë kryer kontrolle të intensifikuara në komunikacion.
Njëkohësisht, zyrtarët policorë kanë ndaluar 16 vozitës të cilët drejtonin mjete motorike nën ndikimin e alkoolit (Ohër-08, Strugë-06, Kërçovë-02).
Ata janë përjashtuar menjëherë nga qarkullimi, u janë konfiskuar dokumentet e drejtimit dhe u janë dorëzuar urdhërpagesat përkatëse.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments