Kupa
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
29 viktima dhe 561 raste të reja me koronavirus
Maqedoni, Slider

29 viktima dhe 561 raste të reja me koronavirus

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 561 raste të reja nga 4384 testime të realizuara, 12,8 për qind e testeve kanë rezultuar pozitivë. Ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik, njofton se janë shëruar 507 pacientë, ndërsa betejën me virusin Covid-19 e kanë humbur 29 persona. Raste aktive në vend janë 13.008.

September 17, 2021

Struga Ekspres