Vëllezërit nga Struga, Dukagjin dhe Ardi Borova me produksionin “MJELLMA” fituan të drejtën eksluzive të filmojnë konferencën ndërkombëtare në Francë (FOTO)
Kulturë, Qyteti, Slider

Vëllezërit nga Struga, Dukagjin dhe Ardi Borova me produksionin “MJELLMA” fituan të drejtën eksluzive të filmojnë konferencën ndërkombëtare në Francë (FOTO)

Dy vëllezërit nga Struga, Dukagjin dhe Ardi Borova me Produksionin “MJELLMA” , fituan të drejtën ekskluzive të filmimit dhe fotografimit të KONFERENCËS NDËRKOMBËTARE PECB 2018, që këtë vit do të mbahet më 24-26 tetor, në Paris, Francë, shkruan Struga Ekspres.
Ja çfarë shkruajnë pas suksesit të arritur vëllezërit Borova dhe produksioni i njohur nga Struga “MJELLMA”:

E-MAIL-I I VITIT !

Me krenari po ju njohtojmë , që Vëllezërit Borova dhe Produksioni ynë MJELLMA , fituan të drejtën oficiale të filmimit dhe fotografimit të KONFERENCËS NDËRKOMBËTARE PECB 2018, që këtë vit do të mbahet më 24-26 Tetor, në Paris, Francë . GËZUAR MIQ !#BROTHERSBOROVA #MJELLMAPRODUCTION

E-MAIL NA GODINATA !

So gordost ve izvestuvame, deka Brakata Borova i nasata Produkcija, ovaa godina go dobija oficialnoto pravo za snimanje i slikanje na MEGUNARODNATA KONFERENCIJA PECB 2018 , sto ovaa godina od 24-26 Oktomvri , ke se odrzuva vo Paris, Francija .

(Struga Ekspres)

June 7, 2018

Struga Ekspres