Vdekje tragjike në Itali, humb jetën 22 vjeçari shqiptar (FOTO)
Rajoni, Slider

Vdekje tragjike në Itali, humb jetën 22 vjeçari shqiptar (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Reggio Emilia në Itali, ku i vdekur nga mbetur një 22 vjeçar shqiptar.
Viktima ka pësuar një aksident automobilistik, teksa udhëtonte me makinën e tij të tipit Fiat 500”. I riu me emrin Ernaldo Zefi ka humbur kontrollin e makinës dhe është përplasur fuqishëm me një pemë.

Si pasojë e plagëve të marra, i riu ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit. Policia ka nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen e rëndë.

October 29, 2018

Struga Ekspres