Talenti i Shkëndijës, Arlind Aliti i bashkohet ”FC Struga-Trim&Lum” (FOTO)
Qyteti, Slider, Sport

Talenti i Shkëndijës, Arlind Aliti i bashkohet ”FC Struga-Trim&Lum” (FOTO)

Klubi i Futbollit Struga Trim & Lum ka arritur të përforcojë radhët e veta edhe me një tjetër talent të futbollit. Bëhet fjalë për të riun Arlind Aliti nga Bogovina, por që ka luajtur në klubin elitar të futbollit vendor, Shkendijën nga Tetova.

Aliti luan në repartin e mbrojtjes dhe do të jetë një forcë e re për skuadrën strugane, për të arritur qëllimin e tyre kryesor, kualifikimin në Ligën e Parë.

 

February 7, 2019

Struga Ekspres