Shulja,një nuse që iu ‘çmend’ (FOTO)
Showbiz, Slider

Shulja,një nuse që iu ‘çmend’ (FOTO)


Gonca Vuslateri është aktorja që po merr vëmendje me rolin e saj të Shulës.

Aktorja turke shpesh befason fansat e saj me veshje të ndryshme, por këtë herë ka veshur një vello të bardhë edhe pse është martuar kohë më parë, përcjell ORAvip.

U bë e popullarizuar me rolin e saj të ‘Shulës’ në serialin ‘Beni Affet’ dhe është bërë ndër aktoret më të simpatizuara nga ky publik.

Gonca veshi një vello të bukur dhe sërish u bë një nuse që ‘çmend’.

May 18, 2018

Struga Ekspres