Shkodran Mustafi bëhet baba për herë të dytë (FOTO)
Slider, Sport

Shkodran Mustafi bëhet baba për herë të dytë (FOTO)

Shkodran Mustafi është bërë baba për herë të dytë.

Futbollisti i njohur ka zgjedhur që këtë lajm ta bëjë publik në Instagram, ku postoi një fotografi me beben në krah.

“Shumë i lumtur që mund t’ju njoftoj për lindjen e djalit tonë! Është gjithmonë ndjenjë e veçantë që ta mirëpresësh anëtarin e ri në familje. “babakrenar #mashallah”, ka shkruar ai tek përshkrimi i imazhit të postuar.

Shkodrani dhe bashkëshortja e tij Vjosa tashmë familjen e tij e kanë kompletuar me dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë.

January 24, 2019

Struga Ekspres