Rrahje masive ndërmjet serbëve dhe rusëve në derbin Partizani – Zvezda (VIDEO)
Slider, Sport

Rrahje masive ndërmjet serbëve dhe rusëve në derbin Partizani – Zvezda (VIDEO)

Disa tifozë rusë shkuan afër tribunës së tifozëve të Zvezdës, dhe me pas filloi lufta mes tyre.

Derbi mes Partizanit dhe Zvezdës gjithmonë kalon me rrahje mes dy grupeve të tifozëve dhe konsiderohet si ndeshja më e rrezikshme e futbollit në Evropë.

September 24, 2018

Struga Ekspres