Reshje të fuqishme shiu dhe bubullima në Shkup (VIDEO)
Maqedoni, Slider

Reshje të fuqishme shiu dhe bubullima në Shkup (VIDEO)

Moti i lig përsëri ka kapluar sot pasdite qytetin e Shkupit.
Reshje të fuqishme shiu, erëra të forta dhe bubullima kanë mbërthyer kryeqytetin për disa çaste.

Javën e kaluar si pasojë e reshjeve të forta u bllokua komunikacioni në qytet dhe u regjistruan një sërë dëmesh materiale.

June 13, 2018
Struga Ekspres