Pas propozimit për fejesë, këngëtarja strugane Venera Lumani dhe Lind Islami shijojnë ditët në Barcelonë ! (FOTO)
Showbiz, Slider

Pas propozimit për fejesë, këngëtarja strugane Venera Lumani dhe Lind Islami shijojnë ditët në Barcelonë ! (FOTO)

Në ditën e ditëlindjes së saj këngëtarja Venera Lumani ka marrë surprizën më të bukur nga i dashuri i saj Lind Islami.

Ndërkohë që çifti ka qenë duke shijuar disa ditë në Barcelonë, ai i ka propozuar për fejesë duke i dhuruar edhe unazën.

Ditën e sotme ata kanë publikuar foto duke treguar se janë mjaft të lumtur dhe po shijojnë dashurinë pafund dashurinë e tyre./Gazeta Express/

June 18, 2018

Struga Ekspres