MPB: Gjendet i vdekur 63 vjeçari nga Teferiçi i Strugës
Qyteti, Slider

MPB: Gjendet i vdekur 63 vjeçari nga Teferiçi i Strugës

Dje më datë 10 Korrik 2018, rreth orës 08.40, është raportuar se në Strugë pranë urës së lumit “Sateska” në një automjet të tipit “BMW” me targa të Strugës, në sediljen e pasme të automjetit eshtë gjetur i vdekur 63 vjeçari nga fshati Teferiç i Strugës,informon për Struga Ekspres, Merlina Islami, Zëdhënëse e Sektorit për Punë të Brendëshme Ohër

Nga ana e ekipit pranë Zyrës së jashtme për Veprime Kriminalistike Strugë ështê bêrë kqyrja e rastit,dhe nga ana e Prokurororit Publik ështe lëshuar urdhërese për tu kryer autopsi për ta përcaktuar shkakun e vdekjes . Po ndërrmerren masat dhe aktivitetet për sqarimin e plotë të rastit,tregojnë nga policia.
(Struga Ekspres)

July 11, 2018

Struga Ekspres