Mbytet një i ri në Durrës
Shqipëri, Slider

Mbytet një i ri në Durrës


Një djalë nga Tirana humbi jetën pasi teksa ka qenë duke bërë xhiro në det me motor ujë është rrëzuar dhe është mbytur

Ngjarja u regjistrua sot në mesditë në Gjirin e Lalzit.

“Më datë 28.07.2019,rreth orës 13:50, në Gjirin e Lalëzit, Durrës, shtetasi B.M., rreth 33 vjeç, banues në Tiranë, duke bërë xhiro në det me motorr ujë është rrëzuar dhe është mbytur, ai u transportua në Spitalin Rajonal Durrës, ku ka ndërruar jetë” informon policia e Durresit.

Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

July 28, 2019

Struga Ekspres