Lajmi i fundit: Tërmeti i fortë e dridhi Durrësin, panik tek pushuesit
Shqipëri, Slider

Lajmi i fundit: Tërmeti i fortë e dridhi Durrësin, panik tek pushuesit

Një tërmet i fortë prej 4.9 ballësh sapo ka goditur bregdetin e Durrësit, informon Struga Ekspres.
Në ora 11:01 minuta u vërejtë ndjeshëm lëkundja e tokës.
Kjo solli edhe ankthin dhe frikën e madhe tek banorët dhe pushuesit në Durrës duke dalë menjëherë jashtë shtëpive,lokaleve ,hoteleve,restoranteve.
Epiqendra e këtij tërmeti ishte 12 km në veri të Shijakut.
(Struga Ekspres)

July 4, 2018

Struga Ekspres