Qyteti, Slider

Lajmi i fundit: Ramiz Merko sot zyrtarisht merr detyrën e kryetarit të komunës së Strugës, ja në sa ora do ta marrë mandatin

Sot në ora 14:00 nga Kryetari i Komisionit Komunal Zgjedhor z.Bledar Ziba, do ti jepet çertifikata zyrtarisht kryetarit të ri të Komunës së Strugës z.Ramiz Merko, njofton Struga Ekspres.
Menjëherë pas pranimit të çertifikates nga Komisioni Zgjedhor Komunal më 14:30 dhe zyrtarisht Ramiz Merko do filloj me punë në Komunën e Strugës.
(Struga Ekspres)

November 6, 2017

Leave a Reply

Struga Ekspres