Lajmi i fundit: Aksident i rëndë në rrugën Gostivar – Kërçovë, ka edhe të vdekur (FOTO)
Maqedoni, Slider

Lajmi i fundit: Aksident i rëndë në rrugën Gostivar – Kërçovë, ka edhe të vdekur (FOTO)


Sot pasdite ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në aksin rrugor Gostivar-Kërçovë.

Jetën e ka humbur një person dhe katër të tjerë kanë pësuar lëndime të rënda, njofton TetovaSot,transmeton Struga Ekspres.

Aksidenti ka ndodhur në mes të dy automjeteve të pasagjerëve, në guroren e parë në drejtim të Kërçovës, thonë nga policia e Tetovës.

Ekipi i policisë po heton skenën e aksidentit.

May 6, 2018

Struga Ekspres