LAJMI I FUNDIT: Aksident fatal në Botun, një i vdekur dhe dy të lënduar rëndë (FOTO)
Maqedoni, Qyteti, Slider

LAJMI I FUNDIT: Aksident fatal në Botun, një i vdekur dhe dy të lënduar rëndë (FOTO)


Një aksident i tmerrshëm ndodhi në rrugën Ohër-Kërçovë në afërsi të Botunit dhe Mesheishtës, raporton Struga Ekspres.

Zëdhënêsi i SPB-Ohêr,Stefan Dimoski konfirmon pêr Struga Ekspres se aksidenti ndodhi në mes një furgoni dhe një makine, ku një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë të lënduar.

Rruga magjistrale ishte për disa momente e blokuar në të dyja kahjet.

Policia është në vendin e ngjarjes për të hetuar aksidentin e rëndë.

(Struga Ekspres)

July 11, 2019

Struga Ekspres