Koha sot
Maqedoni, Shqipëri

Koha sot

Sot është duke mbajtur mot me diell dhe i ngrohtë. Parashikohet që pasdite të shfaqen edhe vranësira të pakta.
Në mesditë dhe gjatë pasdites në disa rajone pritet të ketë rrebeshe shiu dhe vetëtima. Studitë pritet të jenë më të theksuara gjatë fundit të ditës, sidomos në lindje të vendit. Temperatura pritet të lëvizë nga 22 deri në 34 gradë celsius.

June 5, 2018

Struga Ekspres