Hollandezi shkel me makinë 54 vjeçarin në Ohër, dërgohet në spital me lëndime të rënda
Maqedoni, Slider

Hollandezi shkel me makinë 54 vjeçarin në Ohër, dërgohet në spital me lëndime të rënda

Më 14 gusht 2019, në ora 20:00 në SPB Ohër, u raportua se në rrugën rajonale Ohër-Shën Naum, një automjet i tipit Citroen F1 me targa të Ohrit, i drejtuar nga 24-vjeçari B.D.J nga Hollanda, goditi 54-vjeçarin B.R. nga Ohri,informon Struga Ekspres.

Në aksident këmbësori pësoi lëndime të rënda trupore dhe u transferua në spitalin “Shën Erazmo në Ohër, ku iu dha ndihma mjekësore.

Ekipi i SPB-Ohër ishte në vendin e ngjarjes për të hetuar rastin në fjalë.

(Struga Ekspres)

August 15, 2019

Struga Ekspres