Gold AG e quan luan Halil Kastratin (FOTO)
Rajoni, Slider

Gold AG e quan luan Halil Kastratin (FOTO)

Arian Agushi, është njëri prej reperëve më aktiv shqiptar.

Ai është mjaft i pëlqyer dhe i ndjekur nga publiku në rrjetet më të frekuentuara sociale.

E tani, Gold AG ka hedhur një imazh në Instagram të luftëtarit, Besnik Kastrati dhe të humanistit, Halil Kastrati.

“Dy luana të Shqiptarisë, një i luftës një i lirisë. Me lot në sy e me pushkë në faqe. Njëri për luftë e tjetri për paqe”, ka shkruar ai bashkangjitur imazhit.

March 11, 2019

Struga Ekspres