Gentian Zenelaj rrëfen për dashurinë me vajzën nga Elbasani, që nuk u bë kurrë realitet (FOTO)
Showbiz, Slider

Gentian Zenelaj rrëfen për dashurinë me vajzën nga Elbasani, që nuk u bë kurrë realitet (FOTO)

Gentian Zenelaj është një prej aktorëve më të njohur të humorit dhe ndër personazhet më të komentuar nga publiku shqiptar.

I futar së fundmi në ‘Opinion’, ai ka rrëfyer për një histori të vjetër dashurie, e cila nuk ju realizua kurrë. Genti rrëfeu se gjatë viteve ’97 kishte njohur një vajzë nga Elbasani, të cilën udhëtonte që ta takonte nga Lezha në Elbasan, megjithëse kishte trazira.

Image

Mirëpo, pas disa kohësh, aktori rrëfeu se çdo gjë mes tyre mori fund dhe ai u njoh me një dashuri të madhe, që është bashkëshortja e tij, me të cilën ka dy fëmijë.

Image

July 27, 2018

Struga Ekspres