Fëmija shpërthen në lot, shikoni gjestin fisnik të Ronaldos (VIDEO)
Slider, Sport

Fëmija shpërthen në lot, shikoni gjestin fisnik të Ronaldos (VIDEO)

Cristiano Ronaldo është padyshim futbollisti me më shumë fans në botë, teksa e gjithë vëmendja është tek ai.
Mbështetësit e tij nuk mund të mungonin as në Rusi, kur kampionët e Evropës shkelën sot në tokën ku do të zhvillohet Botërori.

Në momentin e mbërritjes në aeroport, ylli portugez u bë menjëherë protagonist, teksa zbriti nga autobusi për të takuar një fëmijë të vogël, i cili menjëherë sapo u afrua shpërtheu në lot.

Ronaldo e përqafoji dhe nuk nguroi të bënte një foto me të dhe ti firmoste bluzën me emrin e tij që mbante veshur.

Një gjest tepër fisnik nga ana e futbollistit portugez, i cili kërkon të lërë gjurmë në Kupën e Botës.

June 11, 2018

Struga Ekspres