E njihni si plakë në serial, por në realitet “Sevgi” shfaqet tejet seksi (FOTO)
Showbiz, Slider

E njihni si plakë në serial, por në realitet “Sevgi” shfaqet tejet seksi (FOTO)

Ikay Kaykun Atalay është aktorja turke e cila u bë e njohur tek ne përmes rolit “Sevgi” në serialin “Më fal”.
Ajo në rol është nënë e tre fëmijëve ku duket si një e moshuar por në realitet ajo është krejtësisht ndryshe dhe shumë atraktive.

45-vjeçarja përveç aktrimit duket se është e dhënë shumë edhe pas fitnesit, e sigurisht edhe gjatë xhirimeve ajo nuk pushon së ushtruari.

Ajo vazhdimisht publikon në llogarinë e saj në Instagram pamje nga prapaskenat e serialit “Më fal” ku shihet duke u stërvitur.

“Sevgi” në realitet është larg gruas provincial, siç paraqitet në serialin “Më fal”.

January 15, 2018

Struga Ekspres