Slider

Vajza ja si ta bëni për vete një mashkull të pasur
Slider, Uncategorized

Vajza ja si ta bëni për vete një mashkull të pasur

Të gjitha gratë do të donin që të tërhiqnin vëmendjen e meshkujve klasikë, ata që respektojnë gratë e dinë si të flasin e t’i trajtojnë ato. Shumë prej tyre dëshirojnë që të përfundojnë me princin e tyre të kaltër. Çfarë karakteristikash duhet të ketë një mashkull klasik, i respektueshëm, përulës, përgjegjës, inteligjent, me karakter e…

Burri nuk dinte sa bënin 15+6 , nusja largohet nga altari
Showbiz, Slider

Burri nuk dinte sa bënin 15+6 , nusja largohet nga altari

Një nuse në veri të Indisë u largua nga altari pasi dhëndri nuk iu përgjigj si duhej një ”testi” aritmetik të saj, njoftoi sot policia indiane. Incidenti ndodhi në një fshat të distriktit Kanpur të shtetit të Uttar Pradeshit, kur nusja pyeti dhëndrin sesa bënin 15+6. ”Kur ai u përgjigj ”17”, atëhere nusja u largua…

Si duket sot Taulanti i vogël që kërkonte një motër? (FOTO)
Showbiz, Slider

Si duket sot Taulanti i vogël që kërkonte një motër? (FOTO)

Filmi shqiptar “Taulanti kërkon një motër”, është një nga më të njohurit e prodhimeve të Kinostudios. Shumë nga fëmijët personazhe në filmat shqiptarë, që u bënë aktorë të vegjël falë drejtimit të regjisores Xhanfize Keko, nuk e vijuan më rrugën e aktrimit. Një prej tyre është edhe Donald Kokona, djali që dikur luante Taulantin, si…

Gështenjat, ja sa të mira janë për shëndetin
Shëndetësi, Slider

Gështenjat, ja sa të mira janë për shëndetin

Gështenjat janë një ushqim veçanërisht ushqyes, i cili kur konsumohet në sasi normale, vetëm përfitime shëndetësore mund të na ofrojnë. Kaloritë që kanë janë të mjaftueshme (370 deri në 100 gram), përmban 48% ujë, shumë minerale dhe janë një burim i mirë i proteinave (aminoacidet esenciale që nuk prodhohen dot nga trupi) dhe karbohidratet (45%,…

1 877 878 879 880 881 1,001
Struga Ekspres