Shqipëri

Shqipëri, Slider, Uncategorized

Edi Rama sulmohet ashper ne Facebook

Pas perjashtimit te deputetit Tom Doshi, Rama sulmohet ashper ne facebook Kryeministri Rama është ndeshur me komente të ashpra nga ndjekësit e tij në rrjetin social Facebook. Pak pas mbledhjes së grupit në PS, ai postoi të plotë fjalën që mbajti në atë mbledhje, por shumë prej komentuesve e kanë akuzuar kreun e mazhorancës për…

Shqipëri, Slider

PERJASHTOHET TOM DOSHI

Deputeti Tom Doshi është përjashtuar nga partia socialiste Duke dalë nga mbledhja e grupit parlamentar, ai tha: “Edi Rama ka sot një tutor, që quhet Ilir Meta, që ka urdhëruar me më vra mua dhe Mëhill Fufin,” tha ai. “Personi që ka marrë përsipër me e kry këtë akt, është takuar me ministrin Saimir Tahiri….

Shqipëri, Slider

PENGMARRESIT E GJERMANES JANE NGA KOSOVA

Mediat shqiptare raportojnë se pengmarrësit e gjermanes Katerina Erektel, janë nga Kosova. Fjala është për Hamdi dhe Shkëlqim Berishën, i cili e ka mbajtur peng gjermanen vetëm rreth 400 metra nga vendi ku ishte braktisur automjeti me të cilin dyshohet se ishte rrëmbyer ajo. Policia ishte vënë në kërkim të autorëve me qen dhe ka…

Shqipëri, Slider

GJENDET VAJZA E RREMBYER

Gjendet vajza e rrembyer,arrestohet autori Një vajzë me nënshtetësi gjermane u rrëmbye mbrëmjen e së dielës nga një person, i identifikuar si Hamdi Berisha. Vajza Katerina Erektel, 27 vjeç u gjet rreth 1 orë pas rrëmbimit, ndërsa u vu në pranga edhe autori. Ngjarja ndodhi rreth orës 20:00 në zonën e Unazës së Re, kur…

Shqipëri, Slider

VAJZA RREMBEHET NE MES TE TIRANES

E TMERRSHME,RREMBEHET NJE VAJZE NE MES TE TIRANES Një vajzë e re është rrëmbyer mbrëmjen e sotme nga një person. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Unazës së re në Tiranë ndërsa autori është identifikuar. Policia është vënë në ndjekje të autorit menjëherë sapo kanë marrë telefonatën nga prindërit e 27-vjeçares. Gjatë hetimeve…

Shqipëri, Slider

E vrau njerku se ishte shtatëzane?!

Babai i Kostandina Anagnostit, vajzës 16 ­vjeçare që humbi jetën në mënyrë misterioze pak muaj më parë në Sarandë, thotë se ka dyshime të forta se ajo ka qenë shtatzënë dhe është vrarë nga njerku i saj,Spiro Papai. Ai thotë për gazetën Tema, se Prokuroria e Sarandës ka manipuluar provat, dhe për këtë arsye ka…

Shqipëri, Slider

SHIKONI SE SI TENTON TE KORRUPTOJE POLICIN (VIDEO)

Një shofer i dehur dhe një tjetër drejtues që shkeli rregullat e qarkullimit rrugor, u arrestuan këtë mëngjes nga Policia, pasi tentuan të korruptojnë efektivët rrugorë. Në dy situata të ndryshme, policia e Tiranës vuri në pranga Donald Nelën dhe Tedian Z. Shoferi i dehur tentoi të korruptojë policët me 3 mijë lekë A1 Report…

Shqipëri, Slider

VRASJE PA FUND NE SHQIPERI,VRITET EDUART ZOTAJ

Dy persona janë qëlluar me armë në një lokal në Mallakastër, ndërsa njëri prej tyre ka humbur jetën. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Rroms rreth orës 22:30 të mbrëmjes, ndërsa ka mbetur i vdekur Eduart Zotaj dhe në gjendje të rëndë është Blerim Beqiraj. Sic mësohet dy personat janë qëlluar me cifte dhe…

Shqipëri, Slider

Klientët dëshmojnë sherrin dhe klithmat e Tahirit dhe Doshit

Klientët e “Rogner” dëshmojnë sherrin dhe klithmat e Tahirit Nje  takim  i  papritur  dhe  i  tensionuar  ka  ndodhur  pasditen  e  djeshme ne  ambientet  e  hotel  “Rogner”.  Ministri  i  Brendshem  Tahiri  ka  pranuar  te  ulet ne  nje  tavoline  me  deputetin  rebel  te  PS,  Tom  Doshi  pas  kerkesave  te  shumta te  deputetit  te  Shkodres  dhe  refuzimeve  te…

1 34 35 36 37 38
Struga Ekspres