Shqipëri

Shqipëri, Slider

VAJZA RREMBEHET NE MES TE TIRANES

E TMERRSHME,RREMBEHET NJE VAJZE NE MES TE TIRANES Një vajzë e re është rrëmbyer mbrëmjen e sotme nga një person. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Unazës së re në Tiranë ndërsa autori është identifikuar. Policia është vënë në ndjekje të autorit menjëherë sapo kanë marrë telefonatën nga prindërit e 27-vjeçares. Gjatë hetimeve…

Shqipëri, Slider

E vrau njerku se ishte shtatëzane?!

Babai i Kostandina Anagnostit, vajzës 16 ­vjeçare që humbi jetën në mënyrë misterioze pak muaj më parë në Sarandë, thotë se ka dyshime të forta se ajo ka qenë shtatzënë dhe është vrarë nga njerku i saj,Spiro Papai. Ai thotë për gazetën Tema, se Prokuroria e Sarandës ka manipuluar provat, dhe për këtë arsye ka…

Shqipëri, Slider

SHIKONI SE SI TENTON TE KORRUPTOJE POLICIN (VIDEO)

Një shofer i dehur dhe një tjetër drejtues që shkeli rregullat e qarkullimit rrugor, u arrestuan këtë mëngjes nga Policia, pasi tentuan të korruptojnë efektivët rrugorë. Në dy situata të ndryshme, policia e Tiranës vuri në pranga Donald Nelën dhe Tedian Z. Shoferi i dehur tentoi të korruptojë policët me 3 mijë lekë A1 Report…

Shqipëri, Slider

VRASJE PA FUND NE SHQIPERI,VRITET EDUART ZOTAJ

Dy persona janë qëlluar me armë në një lokal në Mallakastër, ndërsa njëri prej tyre ka humbur jetën. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Rroms rreth orës 22:30 të mbrëmjes, ndërsa ka mbetur i vdekur Eduart Zotaj dhe në gjendje të rëndë është Blerim Beqiraj. Sic mësohet dy personat janë qëlluar me cifte dhe…

Shqipëri, Slider

Klientët dëshmojnë sherrin dhe klithmat e Tahirit dhe Doshit

Klientët e “Rogner” dëshmojnë sherrin dhe klithmat e Tahirit Nje  takim  i  papritur  dhe  i  tensionuar  ka  ndodhur  pasditen  e  djeshme ne  ambientet  e  hotel  “Rogner”.  Ministri  i  Brendshem  Tahiri  ka  pranuar  te  ulet ne  nje  tavoline  me  deputetin  rebel  te  PS,  Tom  Doshi  pas  kerkesave  te  shumta te  deputetit  te  Shkodres  dhe  refuzimeve  te…

Shqipëri, Slider

Nipi i Enver Hoxhës kërkon lirinë

Nipi i diktatorit Enver Hoxha kërkon lirinë në Gjykatën e Lartë. Ermal Hoxha, i dyshuar si një nga anëtarët e rrjetit të trafikut të kokainës që përpunohej në laboratorin e Xibrakës, i ka bërë rekurs vendimit të Apelit për Krimet e Rënda që vendosi “arrest në burg” ndaj tij. Lajmi konfirmohet nga burime zyrtare të Gjykatës…

Shqipëri, Slider

Vdes në çerdhe femija 14 muajsh

VDES NE CERDHE FEMIJA 24 MUAJSH Një fëmijë i vogël vetëm 14 muajsh ka gjetur vdekjen ndërsa ndodhej në çerdhe. Ngjarja e rëndë u shënua në Tirane, ku mësohet se fëmija ka mbërritur i pajetë në spital. Informacionet për këtë ngjarje janë ende të pakta, ndërsa A1 Report mëson se vogëlushi 14 muajsh është me…

Shqipëri, Slider

SERBET DUAN TE PUSHOJNE NE SHQIPERI

SHUMË SERBË KËSAJ VERE PUSHIMET DO T’I KALOJNË NË SHQIPËRI Shumë serbë, kësaj vere kanë vendosur që pushimet e tyre t’i kalojnë në Shqipëri. Arsyeja kryesore janë çmimet e lira të ofertave turistike. Madje, sipas përfaqësuesve të agjencive turistike, në interesimin për këto oferta nuk kanë ndikuar as “droni” e as deklaratat e kryeministrit shqiptar,…

Showbiz, Shqipëri, Slider

I DUAN LEZBIKE HOMOSEKSUAL,IMORAL/E APO JETIM

ORAGANIZATORET E ”BIG BROTHER”.KANE FILLUAR REKRUTIME TE PERSONAVE QE TE AKTROJNE SI LEZBIKE,HOMOSEKSUAL,IMORALE DHE JETIM. Ditën e sotme organizatorët kanë bërë me dije datën kur do të fillojë edicioni i sivjetëm i Big Brother Albania. Sezoni i tetë i realit show do të fillojë në datën 7 mars, siç kanë njoftuar organizatorët. Burime për opozita.com…

Shqipëri, Slider

FUNDJAVE E KEQE PER SHQIPERINE

FUNDJAVE E KEQE PER SHQIPERINE Terrorit shteteror te energjise t’i pergjigjemi me revolten e energjise!! Ish kryeministri Sali Berisha ne profilin e tij:Te dashur miq, fundjave dramatike e terrorit shteteror energjitik ne Vlore. Llazi Nase vari veten nga mbifaturimi i energjise nga OSHEE. Te ndjerit qe vuante nga depresioni, OSHEE i kerkonte 10 fishin e…

1 33 34 35 36 37
Struga Ekspres