Shqipëri

Shqipëri, Slider

500 mijë euro për vrasjen e Tom Doshit

Kanë dalë detaje të reja në lidhje me atenatin që se do të bëhej për vrasjen e Tom Doshit dhe Mëhill Fufit. Gazetari Artan Hoxha në studion e News24 ka thënë se ka një kërcënim real për vrasjen e deputetëve të PS-së dhe PD-së. Sipas Hoxhës, personi i cili është kontaktuar për të vrarë Doshin…

Shqipëri, Slider, Uncategorized

Edi Rama sulmohet ashper ne Facebook

Pas perjashtimit te deputetit Tom Doshi, Rama sulmohet ashper ne facebook Kryeministri Rama është ndeshur me komente të ashpra nga ndjekësit e tij në rrjetin social Facebook. Pak pas mbledhjes së grupit në PS, ai postoi të plotë fjalën që mbajti në atë mbledhje, por shumë prej komentuesve e kanë akuzuar kreun e mazhorancës për…

Shqipëri, Slider

PERJASHTOHET TOM DOSHI

Deputeti Tom Doshi është përjashtuar nga partia socialiste Duke dalë nga mbledhja e grupit parlamentar, ai tha: “Edi Rama ka sot një tutor, që quhet Ilir Meta, që ka urdhëruar me më vra mua dhe Mëhill Fufin,” tha ai. “Personi që ka marrë përsipër me e kry këtë akt, është takuar me ministrin Saimir Tahiri….

Shqipëri, Slider

PENGMARRESIT E GJERMANES JANE NGA KOSOVA

Mediat shqiptare raportojnë se pengmarrësit e gjermanes Katerina Erektel, janë nga Kosova. Fjala është për Hamdi dhe Shkëlqim Berishën, i cili e ka mbajtur peng gjermanen vetëm rreth 400 metra nga vendi ku ishte braktisur automjeti me të cilin dyshohet se ishte rrëmbyer ajo. Policia ishte vënë në kërkim të autorëve me qen dhe ka…

Shqipëri, Slider

GJENDET VAJZA E RREMBYER

Gjendet vajza e rrembyer,arrestohet autori Një vajzë me nënshtetësi gjermane u rrëmbye mbrëmjen e së dielës nga një person, i identifikuar si Hamdi Berisha. Vajza Katerina Erektel, 27 vjeç u gjet rreth 1 orë pas rrëmbimit, ndërsa u vu në pranga edhe autori. Ngjarja ndodhi rreth orës 20:00 në zonën e Unazës së Re, kur…

Shqipëri, Slider

VAJZA RREMBEHET NE MES TE TIRANES

E TMERRSHME,RREMBEHET NJE VAJZE NE MES TE TIRANES Një vajzë e re është rrëmbyer mbrëmjen e sotme nga një person. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Unazës së re në Tiranë ndërsa autori është identifikuar. Policia është vënë në ndjekje të autorit menjëherë sapo kanë marrë telefonatën nga prindërit e 27-vjeçares. Gjatë hetimeve…

Shqipëri, Slider

Kastriot Islami ka frike se mund ta vrasin Bashen

  Vrasja e aktivistit të opozitës Boris Nemtsov e ka bërë Kastriot Islamin e Partisë Demokratike të ketë frikë për Lulzim Bashën. Në një koment të publikuar në profilin e tij personal në rrjetin social Facebook, Islami shkruan “CNN evidenton nje paralele lidhur me vrasjen e Boris Nemtsov dhe arsyen e vrasjes…Paralelja me Shqiperine e frikshme!!!???…

Shqipëri, Slider

E vrau njerku se ishte shtatëzane?!

Babai i Kostandina Anagnostit, vajzës 16 ­vjeçare që humbi jetën në mënyrë misterioze pak muaj më parë në Sarandë, thotë se ka dyshime të forta se ajo ka qenë shtatzënë dhe është vrarë nga njerku i saj,Spiro Papai. Ai thotë për gazetën Tema, se Prokuroria e Sarandës ka manipuluar provat, dhe për këtë arsye ka…

1 23 24 25 26 27 28
Struga Ekspres