Showbiz

Showbiz

Maradona bën operacione plastike

Ish-‘Djali prej Ari’ i është nënshtruar një operacioni plastik për të eliminuar qeset në sy, dhe një trajtimi me lazer për të eliminuar qimet e trupit. Ky lajm u raportua nga sajti argjentinas Primicias Ya, që publikoi këtë foto të Maradonës në Dubai me të dashurën e tij 24-vjeçare, Rocio Oliva. Kjo nuk është hera…

Showbiz, Slider

Propozim për martesë me një dron

Propozim për martesë me një dron Aktorja e njohur kineze, Zhang Ziyi, mori një propozim për martesë në ditëlindjen e saj të 36-të. I dashuri, këngëtari i muzikës rock, Wang Feng, i propozoi me ndihmën e një droni, që solli unazën e fejesës. Me lot në sy, aktorja tha po. Duket se droni eshte bere…

Showbiz

Irina Shayk e do burrin e ndershem

Modelja ruse Irina Shayk u nda vetëm para pak javësh nga futbollisti Ronaldo dhe është beqaresha më e kërkuar në botë. Pas pesë vitesh lidhjeje me Ronaldon, Irina u nda dhe kanë qenë të shumta aludimet për arsyen e ndarjes së tyre. “Kërkoj një burrë të ndershëm”, ka thënë Irina në një intervistë. Mesa duket…

1 7 8 9
Struga Ekspres