Showbiz

U lidha me 100 burra
Showbiz, Slider

U lidha me 100 burra

GRUAJA QË KA PATUR LIDHJE ME 100 BURRA TË MARTUAR Karen Marley është 48 vjeç dhe ka patur lidhje me 100 meshkuj të martuar. Në një intervistë për programin “This Morning”, kjo grua nga Richmond, SHBA, deklaroi se pavarësisht se ata100 burra ishin të martuar, ajo nuk ka qenë asnjëherë shkak për prishjen e martesës…

Ja mesazhi i pistë që na japin “këngëtaret” tona
Showbiz, Slider

Ja mesazhi i pistë që na japin “këngëtaret” tona

Kengetaret’ tona bejne lloj lloj veprimesh vetem e vetem qe te jene ne qender te vemendjes nga mediat dhe nga shoqeria shqiptare. Nuk eshte patjeter te kesh talentin qe te kendosh bukur sot ne kohen kur muzika eshte bastarduar nga keto lloj ‘kengetaresh’,por eshte bere patjeter te besh nje veprim idiot,te zhvishesh,te besh skena lesbikesh,te…

Mafia kishte kontratë për vrasjen e Jackson
Showbiz, Slider

Mafia kishte kontratë për vrasjen e Jackson

Në biografinë pas vdekjes të ish-menaxherit të Mbretit të muzikës pop, Frank DiLeo (“DiLeo: I Am Going To Set The Record Straight”), janë zbuluar disa detaje edhe nga jeta e ikonës së muzikës botërore. Mes tjerash, në libër shkruhet se DiLeo kishte mësuar se mafia kishte kontratë për vrasjen e Jackson dhe ai ishte përpjekur…

Ja sa burra ka ndërruar “Gylsereni”
Showbiz, Slider

Ja sa burra ka ndërruar “Gylsereni”

Nurgül Yesilçay në 26 mars festoi 40 vjetorin, mosha të cilën e koncepton si një fillim të ri në jetën e saj si femër. Ajo u bë e famshme në shumë vende të botës si Gylseren në serialin “Fate të kryqëzuara”, ndërkohë që është më e përfolura sa i takon jetës personale dhe marrëdhënieve të…

Kush thotë se është i lumtur,gënjen veten dhe botën
Showbiz, Slider

Kush thotë se është i lumtur,gënjen veten dhe botën

Genta e këndoi të parën këngë me titull “Kthehu” dhe gjithandej trojeve shqiptare shpejt u bë refren i ditës kudo që jehonte zëri i saj. Genta erdhi siç erdhi, bëri bujë dhe solli freski në skenën tonë muzikore. Po ashtu edhe me këngët tjera u bë e famshme dhe shumë e pëlqyer e publikut gjithëshqiptar….

1 4 5 6 7 8 9
Struga Ekspres