Aurela Gaçe ofendon kolegët: O artistët e b****, e keni detyrë të këndoni live (FOTO)
Showbiz, Slider

Aurela Gaçe ofendon kolegët: O artistët e b****, e keni detyrë të këndoni live (FOTO)

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret me zërin më të fuqishëm dhe natyrën më energjike që ka njohur publiku shqiptar ndonjëherë, e pikërisht për këtë merr edhe shumë vlerësime. Diçka që e dallon Aurelën nga artistët e tjerë, sipas saj, është fakti që ajo gjithmonë këndon live dhe ka një staf shumë të bindur dhe kamiona me foni që ja mundësojnë këtë.

Aurela edhe pse ka përgjithësisht natyrë pozitive, ditën e djeshme ka “vjellë vrerë” në Facebook, në një postim goxha të gjatë. Nisur nga një komentues që i kishte shkruar “te paska ncjerr bllof tixhei me duket,” Aurela i ka dedikuar disa rrjeshta ‘botit’ që e ofendoi duke thënë tërthorazi që nuk këndon live.

Ndër të tjera ajo vetë ofendon kolegët e saj duke i quajtur ‘hartistë’ dhe ‘artistët e b***’./Opinion.al

Statusi i plotë:

August 18, 2018

Struga Ekspres